تولد کدام یک از افراد مشهور خارجی در اردیبهشت ماه است؟

افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت

افراد معروف بدون دلیل مشهور و محبوب نشده ‌اند؛ یقینا ویژگی‌ های شخصیتی و سبک زندگی خاص آنها تاثیر بسزایی در شهرت و محبوبیت شان داشته است. حال عده‌ای به واسطه ‌ی همین سبک زندگی و یا خلقیات عجیب، عده‌ی دیگر نیز به واسطه‌ی دستاوردهای مهمی که در زندگی داشته ‌اند، عده دیگری هم صرفا به خاطر اینکه در یک خانواده مشهور به دنیا آمده اند به این جایگاه رسیده ‌اند. به هر حال، مهم نیست که ریشه شهرت و محبوبیت یک فرد ناشی از چه چیزی باشد، ما همیشه دوست داریم از زندگی این افراد، ویژگی های اخلاقی شان و سبک زندگی که در پیش گرفته اند آگاه شویم و شاید تا حدی هم دنباله ‌رویشان باشیم؛ به خصوص اگر با آن فرد در یک ماه هم متولد شده باشیم، این علاقه دو چندان می ‌شود. در این مطلب از «پاسخ از ما» قصد داریم با افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت آشنا شویم. اگر شما هم متولد اردیبهشت هستید و البته جویای نام، شاید بد نباشد نگاهی به این مقاله بیندازید. در این مقاله از جالب‌ترین عادات این افراد و سبک زندگی آن‌ها برایتان صحبت خواهیم کرد و یک زندگینامه مختصر از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید!

ملکه الیزابت دوم (۲۱ آوریل ۱۹۲۶)

در حال حاضر ملکه الیزابت به عنوان یکی از متولدین اردیبهشت مسن ترین حکمران دنیاست و جالب است بدانید وقتی به مقام سلطنت رسید، هنوز ۸۰ درصد از جمعیت امروزی بریتانیا متولد نشده بودند! او از خاندان سلطنتی ویندزور بوده و بعد از پدرش، پادشاه جورج ششم، به سلطنت رسید. ملکه الیزابت نه تنها ملکه‌ی بریتانیا بلکه ملکه‌ی کل کشورهای مشترک ‌المنافع و نیز رئیس کلیسای انگلیکان محسوب می‌شود. به گفته‌ی رسانه‌های بریتانیا، ملکه یکی از ثروتمندترین افراد این کشور است، اما باز هم با این حال، ثروت او فاصله‌ی زیادی با ثروتمندترین فرد بریتانیا دارد.

 

 

گذشته از اینکه به عنوان ملکه ممکن است فرد بسیار با ابهتی به نظر برسد، اما باید بدانید که مقام ملکه در داخل بریتانیا صرفا یک مقام تشریفاتی است و اداره‌ی اصلی کشور به دست نخست وزیر و احزاب و مجلس است. بیشتر مال و اموال ملکه، جواهرات، قصرها و قلعه ‌ها و عمارت ‌ها نیز در تملک ملکه نیستند و به نوعی می‌توان گفت که ملکه صرفا در آن ‌ها مستاجر است.

ملکه الیزابت دوم از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت

ملکه الیزابت از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت است و عادات و اخلاق عجیبی دارد که ممکن است برای عده‌ای مضحک و برای عده‌ی دیگری الهام بخش باشد؛ مثلا با اینکه ملکه نزدیک به ۹۶ سال سن دارد، اما هنوز هم شاد و سرزنده و بذله‌گوست و این موضوع از لباس‌ ها و رنگ ‌هایی که انتخاب می‌کند به خوبی پیداست. ملکه حدودا ۳۰ سگ از نژاد کورگی دارد و گفته می ‌شود که بسیار نیز به آن‌ ها علاقه‌ مند است و جالب ‌تر از همه آنکه طبق منابع موثق ملکه با کیف دستی خود به صورت رمزی پیام‌ هایی را در مواقع خاص به اطرافیان می ‌فرستد!

شکسپیر (۲۶ آوریل ۱۵۶۴)

بدون شک شکسپیر پدر ادبیات انگلیسی است و جالب‌ تر آنکه او نیز یکی از متولدین اردیبهشت می باشد. اگر بخواهیم شهرت او را با بزرگان ادبیات خودمان قیاس کنیم، می‌توانیم به جایش فردوسی و رودکی و حافظ و سعدی را نام ببریم. ویلیام شکسپیر یکی از مشهورترین و شناخته شده ترین نمایشنامه نویسان جهان است که ۳۹ نمایشنامه مطرح خلق کرد و در میان مردم دنیا شهره آفاق شد. از جمله شاهکارهای ادبی ستودنی او می ‌توان به شاه لیر، هنری ششم، هملت، اوتللو، جولیوس سزار، آنتونی و کلئوپاترا، کوریوانوس، رومئو و ژولیت و مکبث اشاره کرد. در سرتاسر اروپا و آمریکا شاید کمتر کسی باشد که شکسپیر را نشناسند و یا نامش را نشنیده باشد. از هر کسی بپرسی آثار او چه بوده، سریع و قاطعانه جوابت را خواهند داد و حتی ممکن است غزلواره‌ هایش را نیز برایت از حفظ بخوانند.

شکسپیر از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت

شکسپیر در ۱۸ سالگی با دختری به نام آن هثوی  ازدواج کرد و ثمره این ازدواج ۲ دختر و ۱ پسر است. می‌ دانیم خود او نیز هفت خواهر و برادر داشته است. ویلیام به خاطر فقر مالی خانواده‌اش مجبور شده مدرسه را ترک کند و هرگز هم به دانشگاه نرفته است. اما از دیگر نکات جالب زندگی او می‌توان به سفرش به لندن برای امرار معاش اشاره کرد. در آن زمان پس از پیشرفت‌ های بسیار ویلیام مدیریت تئاتر سلطنتی را بر عهده گرفت و همان طور که دلش می‌خواست بالاخره ثروتمند شد.

در زمانی که مذهب کاتولیک خیانت محسوب می‌شده، شکسپیر به عنوان یکی از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت پنهانی به این مذهب گرایش داشته است. همچنین، ویلیام در زمان زندگی خود توانست معتبرترین نشان ملی انگلیس را برای فعالیت های ادبی اش دریافت کند و خیلی از منتقدین بر این باورند که هیچکس از شکسپیر بهتر در زمینه نمایشنامه نویسی نیست. دیگر آنکه گفته می‌شود سه بار وصیتنامه خود را تغییر داده است و سرانجام در سن ۵۲ سالگی در اثر شرب خمر از دنیا رفته است.

دیوید بکهام (۲ می ۱۹۷۵)

دیوید بکهام، اسطوره‌ فوتبال انگلیس و خدای خوش ‌پوشی، یکی از متولدین اردیبهشت است و بدون شک این موضوع مایه‌ی فخر و مباهات متولدین این ماه است. دیوید فوتبال را از همان کودکی آغاز کرد و پس از تمام شدن دوره دبیرستانش در چینگ فورد فوتبال حرفه ای را ادامه داد. بکهام در مصاحبه ای در سال ۲۰۰۷ عنوان کرد که هر زمانی که معلم ها از دیوید می پرسیدند که دوست دارد در آینده چه شغلی را انتخاب کند، او به آنها میگفته که دوست دارد فوتبالیست شود و معلم ها در جواب می گفتند که باید به دنبال شغلی برود که بتواند از آن درآمد خوبی در بیاورد. گذشته از مهارت و قهرمانی دیوید بکهام در فوتبال که شهره‌ی آفاق است، به طور کلی خانواده‌ی بکهام به شیک‌پوشی و به مد روز بودن معروف هستند. دیوید بکهام قالی کرمان است؛ از همان اول هم خوش چهره، خوش استایل و پر طرفدار بود و هر چه که سنش بالاتر می ‌رود، جذاب ‌تر نیز می ‌شود.

دیوید بکهام از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت

همسر دیوید بکهام نیز یک مدل، طراح لباس و خواننده است و گویا خداوند در مورد این زوج در و تخته را حسابی جور کرده است. دیوید و همسرش چهار فرزند دارند؛ سه پسر و یک دختر که در سال ۲۰۱۱ به دنیا آمد. این خانواده‌ی دوست‌داشتنی در یک عمارت ۴۵ میلیون دلاری در غرب لندن زندگی می‌کنند. بنا بر آنچه که در شبکه‌های اجتماعی نیز عنوان می شود، عمارتشان دست کمی از یک قصر ندارد. دیوید نام همسرش ویکتوریا را به زبان سانسکریت بر روی دستش تتو کرده است.

به علاوه گفته می‌شود که انتخاب نام فرزند اولشان‌، بروکلین، از مکان اولین دیدار آن‌ ها الهام گرفته شده است. جالب است بدانید که پای چپ او در بین مردم انگلستان به عنوان یک میراث ملی به حساب می‌آید! غذای مورد علاقه بکهام مارماهی است. گفته می ‌شود که دیوید بکهام وسواس قرینگی دارد و همه ‌چیز در خانه‌اش باید به تعداد زوج باشد. حال هرچه که هست و نیست، باید در پایان بگوییم که دیوید جان راهت پررهرو باد!

جورج کلونی (۶ می ۱۹۶۱)

جورج کلونی نیز از آن دسته بازیگران جذاب و سرسنگین هالیوودی است که دست بر قضا از متولدین اردیبهشت نیز هست. کلونی هم بازیگر است، هم کارگردان، هم نویسنده و هم تهیه‌کننده؛ از این لحاظ می‌توان اقرار کرد که یکی از غول ‌های صنعت فیلمسازی هالیوود به شمار می ‌آید. هرچند که اکنون شهرت این بازیگر عالم‌گیر است و همه او را می ‌شناسند، اما باز هم با این حال بد نیست بدانید که او همیشه تا به این اندازه معروف نبوده و در کارنامه هنری‌اش فیلم‌های افتضاح و سطح ‌پایینی نیز حضور دارند. ولی خوب کیست که در چنین کارهایی ایفای نقش نکرده باشد؟ همچنین، جورج در زمانی که جوانی ۱۸-۱۷ ساله بود، مدت زمانی به عنوان فروشنده کفش های زنانه، مدتی هم در بیمه، مدتی در مزرعه تنباکو و مدتی نیز فروشنده قفسه های دامداری مشغول کار بود. البته اوضاع همیشه بر این منوال نماند و کلونی در فیلم ‌های یک روز خوب (۱۹۹۶)، از غروب تا طلوع (۱۹۹۶)، خارج از دید (۱۹۹۸)، طوفان کامل (۲۰۰۰) و ای برادر کجایی (۲۰۰۰) به اوج موفقیت و شهرت رسید و در نهایت موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم سیریانا در سال ۲۰۰۵ و کسب جایزه اسکار بهترین فیلم برای تهیه‌کنندگی فیلم آرگو در سال ۲۰۱۳ شد.

جورج کلونی از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت

جورج اعتقاد دارد باید به اشتباهات گذشته خود اعتراف کنیم و از آن درس بگیریم و در آخر یاد بگیریم که چگونه با شکست‌ های خود روبرو شویم. او همینطور بر این باور است که باید خودمان را در شرایط سخت محک بزنیم و شرایط راحت و آسان کسی را موفق نکرده است.

جالب است بدانید که کلونی در سال ۲۰۱۴ با یک وکیل و فعال حقوق بشر لبنانی به نام «امل علم‌الدین» ازدواج کرد و تا به امروز هم پیوندشان پایدار باقی مانده است؛ هرچند که پیش از آن ازدواج ‌های ناموفق زیادی داشته است. البته شایعات بسیاری درباره‌ی جدایی او از آخرین همسرش نیز بارها و بارها در فضای مجازی پخش شد، اما همان طور که می ‌بینید، هر دویشان خوش و خرم در کنار هم هستند!

زیگموند فروید (۶ می ۱۸۵۶)

زیگموند فروید را به عنوان پدر علم روانشناسی مدرن می‌شناسند و جالب‌تر از تمام نظریه‌ های و دستاوردهایش باید بدانید که او یکی از متولدین اردیبهشت نیز هست. کلا یکی از ویژگی ‌های ماه اردیبهشت شایسته ‌پروری است! فروید به معنای واقعی انقلابی در علم روانشناسی به پا کرد و بسیاری از نظریه‌هایش جنجالی بودند و شاید بتوان گفت در زمان خودش چندان درک نشدند.

زیگموند فروید به عنوان یکی از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت اتریشی بود و اصالتی یهودی داشت، به همین دلیل نازی ‌ها به طبع با او دشمنی داشتند و زندگی را حسابی به کامش تلخ کرده بودند؛ تا جایی که خواهرش در اردوگاه ‌های کار اجباری نازی ‌ها کشته شد و خودش نیز از اتریش فرار کرد. او نه تنها یک روانشناس و روانکار بود، بلکه در سیاست نیز دستی داشت و طرفدار حقوق زنان نیز بود.

زیگموند فروید از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت

فروید سرانجام در اثر تزریق مورفین به کمک پزشک خودکشی کرد و جسدش نیز سوزانده شد. گفته می‌شود که سارقان چند بار درصدد ربودن خاکستر او برآمده‌اند. خانه و محل کار فروید در اتریش تبدیل به موزه شده است؛ شگفت ‌انگیز است که بدانید که در  دفتر او یک قالی ایرانی و از نوع تبریزی قرار دارد و به عنوان مکانی برای روانکاوی بیماران از آن استفاده می ‌شده است!

انریکه ایگلسیاس (۸ می ۱۹۷۵)

همه‌ی ما انریکه را از دهه‌ی ۸۰ به خوبی به یاد داریم؛ زمانی که پوسترهایش جمع می‌کردیم و بسیار مشتاق و پیگیر به دنبال جدیدترین آهنگ‌ ها و آلبوم‌هایش بودیم و بعضا با مشکلات زیادی هم در این راه روبرو می‌ شدیم. انریکه به عنوان یکی از معروف‌ترین متولدین اردیبهشت پر فروش ترین خواننده‌ی لاتین در تمام دوران‌هاست.

انریکه ایگلسیاس زندگی پرفراز و نشیبی داشته و ورودش به عرصه‌ی موسیقی چندان آسان نبوده. او از کودکی با سه فرهنگ آمریکایی و اروپایی و هیسپانیک بزرگ شده و گفته می‌شود که حتی در سال‌های نوجوانی پدربزرگش را نیز ربوده‌اند. بعد از این اتفاق انریکه به آمریکا و نزد پدرش، خولیو ایگلسیاس معروف، فرستاده شد و از آن به بعد زیر دست دایه‌اش بزرگ شد. حتی جالب است بدانید که برای ضبط اولین آهنگ خود از همان دایه‌اش ۲۰۰۰ دلار پول قرض کرد.

انریکه ایگلسیاس از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت

ایگلسیاس به سلامت و بدن خودش بسیار اهمیت می‌دهد، ظاهرش هم برایش بسیار مهم است و همواره سر و صورتش را تمیز و مرتب نگه می‌دارد، ورزش را نیز بسیار دوست دارد و آن را به صورت جدی دنبال می‌کند. تازه یک برند عطر مخصوص به خودش را نیز تاسیس کرده است!

سالوادور دالی (۱۱ می ۱۹۰۴)

­­سالوادور دالی یکی از برجسته‌ترین و معروف‌ترین نقاشان سبک سورئالیسم است که شاید نامش در بین ما ایرانیان چندان شناخته شده نباشد، اما به هر حال بد نیست که او نیز یکی دیگر از متولدین اردیبهشت است. سالوادور دالی نه تنها یک نقاش حرفه‌ای بود، بلکه از آن دسته سلبریتی ها یا افراد شناخته شده و مشهوری نیز به حساب می‌آمد که عمده‌ی شهرتش را مدیون ظاهر و رفتار متفاوتش بود. بزرگترین چیزی که دالی را با آن به یاد می‌آوریم، همان سبیل بلند و سربالایش است.

دالی علاوه بر هنر در سیاست هم اظهار نظر می‌کرد. مصاحبه‌ های بسیاری از او وجود دارند که با نیم نگاهی به آن‌ ها به خوبی متوجه خواهید شد که او تا چه اندازه با اطرافیانش متفاوت بوده است. جالب است بدانید که حیوان خانگی مورد علاقه‌ی سالوادور دالی مورچه‌ خوار بوده و در تعدادی از همین مصاحبه‌ها این حیوان نیز همراهش حضور داشته است.

سالوادور دالی از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت

ممکن است دیدن رفتار متفاوت سالوادور دالی تا حدی برای مخاطب زننده باشد، اما به هر حال باید او را به خاطر هنر و مهارتش شایسته داشت. دالی فردی بسیار بلندپرواز و جاه‌ طلب بود و این موضوع از حرف ‌ها و آثارش کاملا پیداست. می‌ توان گفت که به طور کلی، سالوادور آدم دردسرسازی بوده و حتی در دوره‌ی دانشگاه باعث ایجاد شورش گشته و نهایتا نیز اخراج شده است!  او بسیار اهل خودنمایی بود و انتقادات بسیاری را نسبت به خود بر‌می‌انگیخت. بدون شک همین تفاوت سرکشانه‌ی سالوادور دالی اصلی‌ترین دلیل شهرتش می باشد.

مارک زاکربرگ (۱۴ می ۱۹۸۴)

زاکربرگ مرد پرحاشیه‌ی فضای مجازی است؛ شخصی است که خودش از اجتماع به دور است، اما بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا را به وجود آورده است. مارک زاکربرگ یکی از متولدین اردیبهشت و مالک شرکت فیسبوک و واتساپ و تمام زیرمجموعه‌هایش است. زاکربرگ از همان ابتدا حاشیه ‌ساز بود و در همین اواخر، بعد از پیروزی ترامپ در سال ۲۰۱۶ به جرم استفاده از اطلاعات شخصی مردم حتی پایش به دادگاه هم کشیده شد. چند وقت پیش هم که با قوانین جدید واتساپ و خطر درز اطلاعات شخصی افراد دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد.

مارک زاکربرگ مثل بعضی از افراد موفق دیگری که در دنیا دیده‌ایم، مدرک دانشگاهی ندارد و از وقتش به خوبی استفاده می‌کند، در انتخاب دوستانش بسیار حساس است و وفاداری را ملاک صمیمیت و دوستی قرار می‌دهد. گفته می‌شود که درب اتاق او در شرکت همیشه به روی کارمندانش باز است و هر هفته هم جلسه پرسش و پاسخ برگزار می‌کند.

مارک زاکربرگ از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت

زاکربرگ به عنوان یکی از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت بسیار صرفه‌جویی را دوست دارد و در زندگی بسیار اقتصادی عمل می کند؛ این موضوع به خوبی از لباس‌هایی که به تن دارد پیداست. مارک کوررنگی دارد و رنگ قرمز را تشخیص نمی‌دهد. جالب است بدانید که او یهودی است و البته به چند زبان از جمله چینی نیز مسلط است و در آخر باید گفت مارک زاکربرگ نسبت به حریم خصوصی‌اش بسیار حساس است؛ او حتی تا جایی پیش رفته که چهار ویلای نزدیک خانه‌اش را خریده و خراب کرده است تا بتواند حریم خودش را حفظ کند!

نانسی عجرم (۱۶ می ۱۹۸۳)

همه‌ی ما با صدای نانسی عجرم زیبارو خاطره داریم و شاید بسیاری از ترانه‌هایش را از بر باشیم. محبوبیت این خواننده‌ی لبنانی مطرح به خصوص زمانی بیشتر می‌شود که بدانیم با شهرام صولتی خودمان هم کنسرتی مشترک برگزار کرده است. عجرم از مشهورترین متولدین اردیبهشت است و خوانندگی را از همان کودکی آغاز کرده است. گرچه اکنون خودش چندان از این موضوع رضایت ندارد و اعتقاد دارد که کودکی‌اش به باد رفته است.

نانسی عجرم آلبوم‌ های بسیاری منتشر کرده است و می ‌توان گفت که او پرنفوذترین خواننده‌ی زن در جهان عرب است. جالب است بدانید که تا به حال دو تا از پر فروش‌ترین آلبوم‌های نانسی صرفا مخصوص کودکان بوده است و سعی داشته در آن آلبوم‌ها ارزش‌ها و نکات مثبت را در میان کودکان جا بیاندازد. نانسی عجرم با دندانپزشک خودش ازدواج کرد و داستان ازدواجشان نیز بسیار خواندنی است. هرچند که همسرش چند سال بعد از ازدواج به دلیل کشتن سارقی که به خانه‌ شان حمله کرده بود، قاتل شناخته شد و دستگیر گردید.

نانسی عجرم از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت

نانسی به عنوان یکی از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت به صداقت بهای زیادی می‌دهد، معذرت‌خواهی کردن را شجاعت می‌داند، در اوقات فراغت شنا در استخر و چشمه‌های آب گرم را ترجیح می‌دهد، مادرش را از همه بیشتر دوست دارد و اینکه از برند خاصی دنباله روی نمی کند. همچنین، عجرم سال نو را بسیار دوست دارد و کمک به فقیران، یتیمان و نیازمندان را هیچ ‌وقت فراموش نمی‌کند.

برتراند راسل (۱۸ می ۱۸۷۲)

برتراند راسل را در ایران بیشتر به واسطه‌ی کتاب ‌هایش در زمینه روانشناسی و موفقیت‌ می‌ شناسیم، اما خوب چیزی که از آن اطلاع نداریم این است که راسل هم یکی از متولدین اردیبهشت است. شهرت برتراند راسل صرفا محدود به چند کتاب روانشناسی نیست و آثار و دستاوردهای او بسیار فراتر از این حرف‌هاست. برتراند راسل بنیانگذار جنبش ضد آرمان‌گرایی بود و در رشته‌های بسیاری فعالیت حرفه‌ای داشت. او در فلسفه، منطق، ریاضی، تاریخ، جامعه ‌شناسی، سیاست و حتی روانشناسی و نویسندگی تبحر داشت و به قول معروف، علامه و حکیم زمان خودش بود.

برتراند راسل از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت

برتراند راسل به عنوان یکی از افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبیات هم شده بود. به علاوه، راسل یک صلح‌ طلب به تمام معنا بود و حتی نهادهای قدرتمندی را نیز برای دفاع از صلح تاسیس کرده بود. او شخصا بی‌دین بود، اما برخلاف بسیاری از روشنفکران زمان خودش مخالف دینداری نبود؛ اتفاقا دینداران را نیز تشویق می‌کرد، با این تفاوت که در نظر او، دینداری بدون تفکر نکوهیده بود. برتراند راسل چهار بار ازدواج کرد و سرانجام بعد از مرگ به وصیت خودش جسدش سوزانده شد.

 

 

سخن پایانی

شکی نداریم که افراد بسیار زیادی از این فهرست جای مانده‌اند؛ افرادی که شاید نام و نشانشان هنوز آن طور که باید و شاید شناخته نشده است. شاید باشند افراد بسیاری که هنوز در راه و مسیر موفقیت هستند و چند سال بعد در چنین فهرست ‌هایی نامشان به چشم بخورد. حتی ممکن است خود شما، فرزندتان یا اطرافیانتان روزی در چنین مقاله‌ای جای داشته باشید. به هر حال اگر از متولدین اردیبهشت هستید، امید و تلاشتان را از دست ندهید!

برای مطالعه بیشتر می توانید مقاله افراد مشهور ایرانی متولد اردیبهشت را مطالعه کنید.

در این مقاله از «پاسخ از ما» نگاهی داشتیم به افراد مشهور خارجی متولد اردیبهشت و گوشه‌ای رازهای و ناگفته‌های زندگی هر کدام را برایتان فاش کردیم. زندگی بزرگان همیشه چراغ راه و راهنمای ما آدم ‌های معمولی بوده است؛ چه خوب و چه بد، پیروی از سبک زندگی این افراد همیشه برایمان جالب بوده و باعث شده که از خودمان رضایت بیشتری داشته باشیم. اما در پایان بگذارید از شما سوالی بپرسیم؛ شما کدام یک از افراد نامبرده در این مطلب را به عنوان الگوی خود قرار می‌دهید؟

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات پاسخ از ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com