«جف بزوس» نخستین فرد ثروتمند دنیاست که به ثروتی ۲۰۰ میلیارد دلاری دست پیدا کرده است

جف بزوس نخستین فرد ثروتمند دنیا

ثروتمندترین فرد دنیا و بنیانگذار شرکت آمازون، «جف بزوس»، اکنون دارایی و ثروتی بالاتر از همیشه دارد. «بزوس» از لحاظ میزان ثروت به جایگاهی رسیده که به گفته مجله «فوربز» هیچ کس به چشم ندیده است. با بالا رفتن ۲ درصدی سهام آمازون در عصر چهارشنبه ۲۶ آگوست ۲۰۲۰ (۷ شهریور ۱۳۹۹)، به اولین فردی در دنیا تبدیل شد که به ثروتی در حدود ۲۰۰ میلیارد دست پیدا کرده است.

میزان دقیق ثروت «بزوس»، موسس و مدیر عامل شرکت آمازون، اکنون به ۲۰۴ میلیون دلار رسیده که حدودا ۹۰ میلیارد دلار بالاتر از ثروت دومین مرد ثروتمند دنیا، «بیل گیتس»، می باشد.

در صورت تمایل میتوانید مقاله ایلان ماسک با پیشی گرفتن از جف بزوس، ثروتمندترین فرد جهان شد را در تکمیل این مقاله مطالعه کنید.

میزان ثروت «بیل گیتس» در حال حاضر ۱۱۶٫۱ میلیارد دلار است. «جف بزوس» در حالی به این موفقیت  دست پیدا کرده است که او در سال ۲۰۱۹ در گران قیمت ترین طلاق دنیا توافق کرد به همسرش، «مکنزی اسکات»، ۲۵ درصد از سهام شرکت آمازون را بدهد که در آن زمان ارزشی بالغ بر ۳۸ میلیارد دلار داشت و اکنون ارزشی برابر با ۶۳ میلیارد دلار دارد. اکنون همسر «جف بزوس» چهاردهمین فرد ثروتمند دنیا و دومین زن ثروتمند جهان محسوب می شود.

در مورد بیل گیتس شخصیت موفق متولد پاییز میتوانید به مقاله افراد موفق خارجی متولد پاییز رجوع کنید.

براساس گزارشی از سایت «کامپریسان» (Comparisun

امکان دارد تا ۶ سال آینده ثروت «جف بزوس» به ۱ تریلیون دلار برسد و در سال ۲۰۲۶، «بزوس» در حالی که ۶۲ سال سن دارد، به اولین تریلیونر جهان تبدیل شود.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات پاسخ از ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com