اپرای نانت محل برگزاری نمایشگاه هنر مدرن شد

اپرای نانت محل برگزاری نمایشگاه هنر

سالن «گراسلین» (اپرای نانت) یکی از جاذبه های گردشگری شناخته شده شهر نانت می باشد و به خاطر نام صاحب ملک، «ژان لویی گراسلین»، به این اسم نامگذاری شده.

«گراسلین» یک سالن تئاتر و اپرا در شهر نانت فرانسه می باشد که توسط یک معمار محلی به نام «متورین کروسی» (Mathurin Crucy) در اواخر دهه ۱۸ میلادی ساخته شده و گنجایش ۸۲۳ نفر را دارد.

این روزها سالن «اپرای نانت» (گراسلین) میزبان نمایشگاهی از آثار هنر معاصر به نام «سفر به نانت» می باشد که سعی در نمایش شهر از دریچه نگاه هنرمندان را دارد.

یک هنرمند اهل شهر نانت به اسم «ایور» در مورد این نمایشگاه عنوان کرد:

«مزیت نمایشگاه «سفر به نانت» نسبت به نمایشگاه های دیگر این است که همه چیز آن در دسترس می باشد. افرادی که همیشه می ترسند یا شک دارند به گالری های هنری یا موزه ها بروند، نباید دلهره داشته باشند، چون این یک نمایشگاه در فضای باز می باشد، بنابراین نباید بهانه ای بیاورند و باید واقعا بتوانند بدون اینکه ترسی به دلشان راه بدهند، از نمایشگاه دیدن کنند».

نمایشگاه هنرهای معاصر «سفر به نانت» به مدت دو ماه در کنار ساختمان اپرا دایر خواهد بود. از جمله آثار نمایش داده شده در این نمایشگاه می توان به «چکمه های غول پیکر» و «تختخواب شناور در آب» اشاره کرد. اگر از طرفداران هنر هستید، توصیه می کنم مقاله بررسی فیلم داستان ازدواج را هم مطالعه کنید.

این نمایشگاه را دنبال می کنید؟ نظر شما درباره این انتخاب چیست؟ خوشحال می شویم دیدگاهتان را با پاسخ از ما به اشتراک بگذارید.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات پاسخ از ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com