با کدام شخصیت‌های معروف خارجی در فصل بهار متولد شده‌اید؟

افراد معروف خارجی متولد بهار

از قدیم و ندیم، بهار را فصل زایش، رویش و موسم شکوفایی و همینطور بهترین فصل خدا می‌ دانستند و بر روی آن جور دیگری حساب باز می‌کردند؛ طور دیگری آن را پاس می ‌داشتند. حداقل برای ما ایرانی ‌ها که دقیقا همینطور بوده است. اما موضوع بحث امروز ما تعریف و تمجید از بهار نیست. امروز نه درباره‌ی بهار بلکه می‌خواهیم درباره‌ی متولدین بهار با شما سخن بگوییم. فصل بهار هر روزش روز تولد یکی از بزرگان است؛ هر روزش کسی متولد شده که راه و رفتارش سرمشق انسان ‌های زیادی شده است. در این مقاله از «پاسخ از ما» قصد داریم افراد معروف خارجی متولد بهار را به شما معرفی کنیم. اگر به طالع ‌بینی و خصوصیات ماه و فصل تولد اعتقاد دارید، می ‌توانید خوشحال باشید که شاید نام شما هم روزی در چنین فهرستی نمایان شود. اگر هم این اتفاق رخ ندهد، باز هم خواندن گوشه‌ ای از زندگینامه بزرگان خالی از لطف نخواهد بود. در این مقاله معروفترین متولدین فصل بهار را به شما معرفی خواهیم کرد و جالبترین نکات زندگی آنها را نیز با شما در میان خواهیم گذاشت. پس با ما همراه باشید!

کله قند مدل گیفت نامزدی و عروسی

ونسان ونگوگ (دهم فروردین)

از نقاشان نامدار جهان که جزو متولدین فصل بهار هستند، می‌توان ونسان ونگوگ را نام برد. او در تمام طول عمرش ناشناخته باقی ماند و هیچکس در زمان حیاتش او را نمی‌شناخت، اما بعد از مرگش چنان شهره‌ی آفاق شد که اکنون کمتر کسی است که نامش را نشنیده باشد. گویا زنده‌کشی و مرده‌پرستی مختص به جغرافیای خاصی نیست! ونگوگ در بخشی از یکی از نامه‌های خود به برادرش، از بی مهری و بی ‌توجهی به آثارش دل آزرده و ناراحت بود و این موضوع را این چنین توصیف کرده بود:

«من در دید اغلب مردم چگونه به نظر می‌رسم؟ یک فرد متوهم، یک فرد عجیب و غریب یا یک انسان نا مطبوع، یا کسی که هیچ جایگاهی در جامعه ندارد و نخواهد داشت و خلاصه این‌که بی ‌ارزش‌ ترین موجود ممکن. حتی اگر کاملا هم این‌گونه باشد، یک روز کارهایم نشان می‌دهد که یک انسان عجیب و غریب و بی ‌هویت چه ‌ها در قلب خود داشته است».

ونسان ونگوگ از افراد معروف خارجی متولد بهار

مشهورترین چیزی که همه ونگوگ را با آن می‌شناسند، گوشِ بریده‌ی اوست، زیرا او در برهه ‌ای از عمرش به خاطر یکی از حملات تشنجی صرع قسمتی از گوش چپ خودش را برید.
به قول خود ونگوگ، دوران نوجوانی و جوانی او تماما تاریک و سرد و پوچ بوده است. ونسان رفته رفته در زندگی خود منزوی شد و به دین و مذهب روی آورد؛ حتی تا جایی پیش رفت که تصمیم گرفت یک روحانی بشود. اما بعدها ورق به کلی برگشت و دیدگاهش نسبت به دین تغییر کرد.

ونگوگ از بیماری روانی رنج می برد و مدتی در یک آسایشگاه روانی بستری بود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید او یکی از معروف ترین شاهکارهایش به نام «تابلوی شب پر ستاره» را در همین زمان خلق کرده. شب پر ستاره تصوری رویا گونه از منظره اتاق هنرمند در آسایشگاه بود. ونسان ونگوگ این اثر هنری بی نظیر را در سال ۱۸۸۹ از پنجره اتاقش در آسایشگاه روانی کشید.

گفته می‌شود که ونسان ونگوگ به عنوان یکی از افراد معروف خارجی متولد فصل بهار علاقه‌ی چندانی به گوشت نداشته و هم برای اینکه صرفه ‌جویی کند، گوشت مصرف نمی‌کرده است. جالب آن است که او صرفا در ده سال آخر عمرش کار نقاشی را به صورت رسمی آغاز کرد و تمام آثار فاخر و معروف او تنها در همین ده سال خلق شده‌اند.

ونگوگ سرانجام در سال ۱۸۹۰ در حالی که احساس می کرد هنرمندی شکست خورده است و آینده خود را روشن نمی دید، در یک روز تابستانی به مزرعه ای در حوالی روستای اُوِر سور اواز (Auvers-sur-Oise) رفت و با یک اسلحه کمری به سمت سینه اش شلیک کرد. در همان هنگام گلوله به خاطر اینکه اسلحه ونگوگ قدرت چندانی نداشت، به قلبش اصابت نکرد. اما در نهایت دو روز بعد ونسان ونگوگ در سن ۳۷ سالگی چشم از جهان فرو بست.

 

 

هانس کریستین آندرسن (سیزدهم فروردین)

بسیاری از داستان‌های کودکی و خاطرات خوش آن دوران را وام ‌دار مهارت و قریحه‌ی هانس کریستین آندرسن هستیم. کسی که از متولدین بهار است و با داستان‌ های دلگرم کننده ای که برای کودکان نوشته، سرما و خنکای این فصل را به گرمایی مطبوع تبدیل کرده است. داستان ‌هایی همچون «جوجه اردک زشت»، «ملکه برفی»، «بند انگشتی»، کتاب مورد علاقه‌ی خودم یعنی «لباس جدید پادشاه» و «دخترک کبریت فروش»، همه و همه از برترین و معروف ‌ترین آثار این نویسنده‌ی دانمارکی هستند.

هانس کریستین آندرسن از افراد معروف خارجی متولد بهار

البته بد نیست بدانید که حرف و حدیث پشت سر او و خانواده‌اش بسیار زیاد است، حاشیه ‌سازی مربوط به یک دوران نیست و بلکه در تمام قرون رواج داشته است؛ مثلا یکی از همین شایعات این است که او پسر نامشروع پادشاه دانمارک بوده است، زیرا که پادشاه به او علاقه‌ی بسیاری نشان می ‌داده و هزینه‌ی تحصیل او را بی ‌منت تقبل کرده بود. البته آندرسن از این لحاظ بسیار خوش‌شانس بوده، زیرا نه تنها در مقاطع پایین‌ تر بلکه در هنگام تحصیل در مقاطع آموزش عالی خود نیز هزینه‌ هایش به طور تمام و کمال از جانب دیگران پرداخت شده بود.

هانس کریستین آندرسن به عنوان یکی از افراد معروف خارجی متولد بهار ذوق و استعداد شگرفی در نوشتن داستان و کلا ادبیات داشت. از همان کودکی هانس پیدا بود که روزی به جاهای خوبی خواهد رسید. جالب تر از همه آنکه وقتی از او پرسیده شد که آیا داستان زندگی خودش را می‌نویسد یا نه، پاسخ داد که داستان جوجه اردک زشت در حقیقت داستان زندگی خودش است.

لئوناردو داوینچی (۲۶ فروردین)

شاید بزرگترین و مشهورترین فردی که بتوان او را در فهرست متولدین فصل بهار جای داد، همین داوینچی باشد. داوینچی از معدود افرادی در طول تاریخ است که در علوم بسیاری به درجه‌ی استادی رسیده و اصطلاحا علامه دهر بوده. به طبع خودتان بهتر از من می‌دانید که شاهکارهای نقاشی «مونالیزا» و یا «شام آخر» از شاهکارهای همین هنرمند بزرگ هستند.

لئوناردو داوینچی از افراد معروف خارجی متولد بهار

چه خوشتان بیاید و چه نیاید، داوینچی فرزندی نامشروع بوده و خودش از این بابت بسیار احساس مسرت می‌کرده، زیرا اعتقاد داشته که اگر مشروع بود، می ‌بایست مثل پدرش وکیل می شد و آن گاه از بسیاری از شانس‌های زندگی‌اش را از دست می‌داد.

جالب است بدانید که داوینچی در میان ما ایرانیان بیشتر با این نام شناخته می‌شود؛ در اروپا و به خصوص خود ایتالیا، او را با نام کوچک لئوناردو می‌شناسند و آثارش را با همین اسم خرید و فروش می‌کنند. داوینچی صرفا به معنای «اهل روستای وینچی» است. از نکات عجیبی که می‌توان درباره‌ی او گفت، این است که او علاقه‌ی خاصی به کالبد شکافی داشته است و همچنین با هر دو دستش قادر به نوشتن بوده، ولی همواره با دست چپش طوری می‌ نوشته که نوشته ‌هایش فقط از داخل آینه قابل خواندن باشند.

داوینچی به عنوان یکی از افراد معروف خارجی متولد بهار بسیار فرد خونسردی بوده و برای اتمام کارهایش هیچ عجله‌ای نداشته است؛ مثلا گفته می‌شود که انجام نقاشی شام آخر او حدود سه سال زمان برده است. به غیر از تمامی این نکات، خالی از لطف نیست که بدانید او با میکل آنژ هم ‌دوره بوده و اتفاقا این دو چندان رابطه‌ی خوبی هم با یکدیگر نداشته‌اند!

برای آشنایی بیشتر بااین شخصیت معروف، میتوانید مقاله افراد موفق خارجی متولد فروردین را مطالعه کنید.

شکسپیر (سوم اردیبهشت)

شکسپیر پدر ادبیات انگلیسی و نمایشنامه‌ نویسی است و البته یکی از مطرح ترین متولدین فصل بهار نیز می باشد. اگر بخواهیم شهرت و مقام او را با بزرگان ادبیات فارسی قیاس کنیم، می‌توانیم سعدی، حافظ، فردوسی و رودکی را با او در یک رتبه و مقام بدانیم، چه بسا که بزرگان خودمان از او بسیار تواناتر و با قریحه تر هم باشند، فقط ما قدرت تبلیغات نداشته‌ایم تا آنان را به جهانیان بشناسانیم. اما شهرت شکسپیر جهانی است و در اروپا و آمریکا افراد بسیاری با آثار او زندگی کرده‌اند، به خوبی با نوشته ‌هایش آشنا هستند و حتی شاید بتوانند غزلواره ‌های او را برایتان از بر بخوانند.

شکسپیر از افراد معروف خارجی متولد بهار

متاسفانه به جز نوشته‌ های شکسپیر، از زندگی شخصی، رفتارها، افکار و تفکرات او اطلاع چندانی نداریم. می ‌دانیم که او هفت خواهر و برادر دیگر هم داشته، در ۱۸ سالگی ازدواج کرده و شش ماه بعد هم صاحب یک دختر شده است. ویلیام شکسپیر به خاطر فقر مالی خانواده‌اش مجبور شده مدرسه را ترک کند و هرگز هم به دانشگاه نرفته است.

شکسپیر به عنوان یکی از افراد معروف خارجی متولد فصل بهار، در زمانی که داشتن مذهب کاتولیک یک خیانت بزرگ محسوب می‌شده، به همراه عده‌ای از بزرگان دیگر به صورت پنهانی به این مذهب گرایش داشته و از آن پیروی می کرده است. دیگر آن که گفته می ‌شود ویلیام به خاطر خطاهایی که از دامادش دیده، تقریبا سه بار وصیت‌ نامه‌ی خود را تغییر داده است! سرانجام شکسپیر در سن ۵۲ سالگی به خاطر افراط در شرب خمر از دنیا رفت.

زیگموند فروید (شانزدهم اردیبهشت)

یکی از مطرح ‌ترین متولدین بهار، پدر علم روانشناسی مدرن، زیگموند فروید است. فروید با نظریه‌ ها و دستاوردهایش در علم روانشناسی درهای جدید را برای این علم گشود و سوالات بسیاری را نیز در این زمینه پاسخ داد. بسیاری از نظریه‌های فروید جنجالی و هنجارشکن بود که حاشیه‌ های بسیاری برای او درست کرد. زیگموند فروید مخالف با عرف و سنت نیز بود.

زیگموند فروید از افراد معروف خارجی متولد بهار

یکی از مهم ‌ترین نظریه‌ های فروید این است که تمام رفتارها، عادات و افکار ما ریشه در غرایز جنسی مان دارد. این ادعای عجیب در زمان خودش سر و صدای زیادی به پا کرد و می‌ توان گفت که اصلا درک نشد؛ اما با مرور زمان و با بسط و شرح این نظریه، بزرگان این علم به بطن این نظریه پی بردند.

زیگموند فروید یکی از افراد معروف خارجی متولد بهار بود که متاسفانه بسیار سیگار می‌کشید و همین موضوع باعث شد تا ۳۰ بار زیر تیغ جراحی قرار بگیرد. یکی از نکات قابل توجه در مورد فروید این بود که او کوکائین را دارویی جادویی می‌ دانست. زیگموند در زندگی ‌اش سختی ‌های بسیاری را از جانب نیروهای نازی متحمل شد؛ حتی چهار خواهرش نیز در اردوگاه ‌های نازی ها جان باختند. سرانجام فروید با کمک پزشکش خودکشی کرد و به حیات خودش پایان داد. جالب است بدانید که محل زندگی او در اتریش تبدیل به موزه شده است.

جرج کلونی (شانزدهم اردیبهشت)

جورج کلونی بدون شک یکی از قهارترین، جذاب ‌ترین و متین ‌ترین بازیگران هالیوودی است و البته دست بر قضا یکی از متولدین فصل بهار نیز می ‌باشد. کلونی به خودی خود یکی از غول‌ های دنیای هالیوود و صنعت فیلم به حساب می‌آید؛ زیرا جورج هم بازیگر است، هم کارگردان، هم نویسنده و هم تهیه‌کننده. جورج کلونی در سال‌ های اخیر بسیار غوغا پیدا کرده و در کارنامه‌ی هنری خود، فیلم‌ های فاخر و معروفی را جای داده و همچنین به خاطر ایفای نقش در فیلم «سیریانا» برنده جایزه ی اسکار و گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شده است. اما بد نیست بدانید که در کارهای سطح پایینی نیز حضور داشته است؛ کارهایی که به هیچ وجه با موفقیت ‌های الان او قابل مقایسه نیستند. البته گذشته از این ها، باید این موضوع را نیز بدانید که او یکی از بهترین بازیگران خود ساخته‌ی هالیوود نیز به حساب می ‌آید.

جرج کلونی از افراد معروف خارجی متولد بهار

کلونی به عنوان یکی از افراد معروف خارجی متولد فصل بهار نه تنها در زندگی حرفه ‌ای، بلکه در زندگی خصوصی ‌اش نیز بسیار موفق است. او اعتقاد دارد که باید به اشتباهات گذشته خود اعتراف کنیم، آن ‌ها را قبول کنیم، بشناسیم و از آن‌ ها درس بگیریم. جرج کلونی همینطور باور دارد که باید خودمان را در شرایط سخت و پیش ‌بینی نشده محک بزنیم و شرایط آسان و راحت، شرایطی که همه چیز در آن برایمان مهیا است، کمکی به رشد ما نخواهد کرد.

جورج کلونی در سال ۲۰۱۴ با یک وکیل و فعال حقوق بشر لبنانی به نام «امل علم ‌الدین» ازدواج کرد و خوشبختانه، برخلاف شایعات بسیار، پیوندشان تا به امروز برقرار و محکم بوده است. هرچند که او در گذشته ازدواج ‌های ناموفقی هم داشته است، اما خوب به هر حال او هم یک بازیگر هالیوود است و چنین چیزهایی سنت افراد شاغل در هالیوود می باشد!

انریکه ایگلسیاس (هیجدهم اردیبهشت)

انریکه یکی از متولدین بهار است و به او لقب پر فروش ‌ترین خواننده لاتین تمام دوران را داده‌اند. انریکه ایگلسیاس نه تنها برای خارجی ‌ها بلکه برای خود ما ایرانی ‌ها خواننده شناخته شده ای است که آهنگ هایش بسیار نوستالژیک و یاد آور خاطرات خوب گذشته برایمان می باشد. خود من به یاد دارم که در دهه‌ی هشتاد، همه پوسترها، سی ‌دی ‌ها و حتی کاست ‌های این خواننده‌ی محبوب را جمع می‌کردند و کلکسیونی از مجموعه آثار او برای خودشان درست می کردند.

انریکه ایگلسیاس از افراد معروف خارجی متولد بهار

انریکه زندگی پر فراز و نشیبی داشته و ورودش به عرصه‌ی موسیقی چندان ناگهانی و آسان نبوده است. او قدم قدم پیش رفته و سختی ‌های بسیاری را در این راه متحمل شده است؛ شاید برایتان جالب باشد بدانید که انریکه ایگلسیاس برای ضبط اولین آهنگ خود مجبور شد حدود ۲۰۰۰ دلار پول قرض کند. او از کودکی با سه فرهنگ اروپایی، آمریکایی و هیسپانیک بزرگ شده. همچنین گفته می‌ شود که در سال‌های نوجوانی انریکه، پدر بزرگش را ربوده ‌اند. بعد از این اتفاق انریکه به آمریکا و نزد پدرش، خولیو ایگلسیاس معروف، فرستاده شده بود.

انریکه یکی از افراد معروف خارجی متولد بهار است و در مصاحبه ‌های زیادی اعلام کرده است که به سلامت و بدن خودش بسیار اهمیت می‌دهد؛ ورزش در زندگی او جایگاه ویژه‌ای دارد و آن را به صورت جدی دنبال می‌کند. ظاهرش نیز برایش بسیار مهم است و همواره سر و صورتش را تمیز و مرتب نگه می‌دارد. تازه یک برند عطر مخصوص به خودش را نیز تاسیس کرده است! انریکه ازدواج نکرده و صرفا همراه با شریک زندگی اش روزگار می گذراند. آن ‌ها یک فرزند هم دارند.

جورج لوکاس (۲۴ اردیبهشت)

نام جورج لوکاس را شاید نشنیده باشیم، اما بدون هیچ شبهه ‌ای آثارش را تماشا کرده‌ایم؛ جنگ ستارگان و یا ایندیانا جونز هر دو شاهکارهایی هستند که توسط این کارگردان افسانه ‌ای خلق شده ‌اند. همچنین، باید بگوییم جورج لوکاس یکی از شاخص ‌ترین متولدین فصل بهار نیز هست. هر چند که لوکاس را در سرتاسر دنیا می‌شناسند، اما این نام در ایران و در میان دوستداران دنیای سینما نامی آشنا و شناخته شده است.

جرج لوکاس از افراد معروف خارجی متولد بهار

شاید برخلاف بسیاری از کارگردانان و فیلمسازان بین المللی، جورج لوکاس از ابتدا قصد نداشت که وارد این حرفه شود؛ او در آغاز دوست داشت که راننده مسابقات اتومبیل‌ رانی شود، اما بعد از تصادفی وحشتناکی که در همان عنفوان جوانی تجربه کرد، این کار را بوسید و کنار گذاشت و به سینما روی آورد. جورج لوکاس نیز به عنوان یکی از افراد معروف خارجی متولد فصل بهار زندگی پر پیچ و خمی داشته و تا رسیدن به موفقیت راه درازی را طی کرده است. جورج شکست ‌های زیادی را از سر گذرانده و در نهایت با ساخت اولین قسمت از جنگ ستارگان توانسته آنچه را که می ‌خواسته به دست آورده.

لوکاس یک بنیاد آموزشی برای کودکان به اسم خودش تاسیس کرده و سعی دارد از این راه به آموزش و پرورش صحیح کودکان کمک کند. گفته می‌شود که جورج لوکاس وقت زیادی را صرف امور مرتبط با این سازمان می کند. این بنیاد تنها جایی بوده که توانسته لوکاس را بعد از طلاق از همسر اولش از افسردگی نجات دهد.

مریلین مونرو (دهم خرداد)

شاید مرلین مونرو یا در حقیقت مریلین مونرو محبوب ‌ترین و شناخته‌ شده ‌ترین بازیگر زن در تمام دوران‌ ها باشد؛ این موضوع وقتی جالب ‌تر می‌شود که بدانید او از متولدین بهار نیز می باشد! مریلین بازیگر زیبارویی بود که در همان طول مدت عمر کوتاهش جهان را تحت تاثیر خود قرار داد و در سی فیلم نقش‌ آفرینی کرد. مونرو بسیار حاشیه‌ ساز بود و حرف و حدیث ‌های بسیاری به دنبالش بود؛ حتی گفته می‌شود که با جان اف کندی، رئیس جمهور اسبق آمریکا، نیز رابطه داشته است.

مریلین مونرو از افراد معروف خارجی متولد بهار

مریلین مونرو به عنوان یکی از افراد معروف خارجی متولد بهار، آن چنان زیبا و ظریف بود که می ‌گفتند اگر گونی هم به تن کند، هیچ چیزی از زیبایی ‌هایش کم نخواهد شد؛ او همین کار را کرد و خوب نتیجه هم عیان و آشکار بود؛ حتی گونی سیب‌زمینی هم به تن او می ‌نشست و به او می آمد. اما زندگی مریلین مونرو آن گونه که همه فکر می‌کنند سرشار از خوشبختی نبوده است، زیرا او هم در کودکی و هم در جوانی و هم در زمان شهرتش سختی ‌های بسیاری را تجربه کرده است.

جالب است بدانید که اکنون از مریلین مونرو نه تنها به عنوان نماد زیبایی و ظرافت زنانه بلکه به عنوان زنی قوی و قدرتمند یاد می‌شود. همانطور که گفتیم مونرو زنی بود که سختی ‌ها و مشکلات بسیاری را در زندگی خود از سر گذراند، اما همواره با قدرت با آن دشواری ها جنگید. او همچنین در برابر سنت‌ هایی که زنان را محدود می‌کرد و به آنها انگ می ‌زد، مقاومت کرد.

آنجلینا جولی (چهاردهم خرداد)

همان گونه که مریلین مونرو ملکه‌ی زیبایی هالیوود در دهه‌‌ های ۵۰ و ۶۰ میلادی بود، اینک این لقب شایسته و برازنده‌ی آنجلینا جولی است. گرچه باید گفت قدرت، شهرت و نفوذ آنجلینا که اتفاقا از متولدین بهار نیز می باشد، به زیبایی ظاهری اش محدود نمی‌شود. او علاوه بر بازیگری، حرفه های کارگردانی و فیلمنامه ‌نویسی را نیز تجربه کرده. آنجلینا جولی سفیر حسن نیت یونیسف نیز می باشد. جالب است بدانید که شش فرزند دارد و سه ‌تا از آن‌ ها فرزند واقعی اش نیستند و آن ها را به فرزندی قبول کرده است.

آنجلینا جولی از افراد معروف خارجی متولد بهار

آنجلینا سه بار ازدواج کرده و از همه شریک های زندگی خود طلاق گرفته است؛ البته چندین رابطه‌ی خارج از ازدواج نیز داشته است. در کل همه به خوبی می‌دانند که جزئیات زندگی بازیگران هالیوود برای همه جذابیت دارد، اما اگر بخواهیم درباره‌ی زندگی جولی همه چیز را برایتان شرح دهیم، کار به یک مقاله‌ی جداگانه خواهد کشید!

آنجلینا شاید یکی از عجیب ‌ترین و منحصر به فردترین افراد معروف خارجی متولد بهار باشد؛ از عجیب‌ترین نکات زندگی او می‌توان به علاقه‌ی غیرعادی‌ اش به چاقو و سلاح سرد اشاره کرد؛ او یک کلکسیون چاقو دارد و گفته می‌شود هر شب قبل از خواب، وقتش را صرف تمیز کردن آن‌ها می‌کند. آنجلینا جولی نه تنها به سلاح سرد، بلکه به اسلحه گرم و تیراندازی نیز علاقه ‌مند است. دیگر آنکه مختصات جغرافیایی محل تولد شوهر سابقش، برد پیت و البته شش فرزندش را بر روی بازویش تتو کرده است.

پیتر دینکلیج (۲۱ خرداد)

همه‌ی ما این بازیگر نام آشنا و مجرب را از سریال بازی تاج و تخت به خوبی به خاطر داریم؛ شاهزاده‌ای کوتاه قد و اندکی زشت ‌رو که همیشه نادیده گرفته می شد. نام شخصیت دینکلیج در این سریال تیریون لنیستر بود که زبانی به تیزی خنجر داشت و هیچ کس نیز توانایی رقابت با علمش را نداشت. بله! شاهزاده تیریون لنیستر، شاهزاده ای که اوقاتش را با خوردن شراب و کامجویی از زیبارویان می‌گذراند. خلق این شخصیت به یاد ماندنی را مدیون هنر و مهارت وصف ناپذیر پیتر دینکلیج در امر بازیگری هستیم.

پیتر دینکلیج از افراد معروف خارجی متولد بهار

دینکلیج یکی از متولدین فصل بهار است و شاید به خاطر قدش، یکی از متفاوت ‌ترین بازیگران مطرح در عرصه‌ی سینمای جهان باشد. البته احتمالا برایتان جالب است که بدانید پیتر نه تنها در سریال بی ‌نظیر بازی تاج و تخت بلکه در فیلم های سرگذشت نارنیا: شاهزاده کاسپین، انتقام‌ جویان: جنگ ابدیت و مردان ایکس: روزهای گذشته آینده نیز به ایفای نقش پرداخته است. او متاهل است و همسرش هم هیچ مشکلی با قد کوتاه ندارد. ثمره این ازدواج دو فرزند می باشد.

پیتر دینکلیج به عنوان یکی از بازیگران مطرح و افراد مشهور متولد فصل بهار تصمیم گرفته گیاهخوار باشد و این موضوع به شانزده‌ سالگی او باز می‌ گردد. پیتر گوشت مصرف نمی‌کند و در تمام صحنه ‌هایی که او را هنگام خوردن غذا دیده ‌ایم، از گوشت واقعی استفاده نشده است. پیتر بیشترین افتخارات و دستاوردهایش را در حرفه بازیگری را مدیون نقش‌آفرینی در سریال بازی تاج و تخت می داند.

لیونل ریچی (سی‌ام خرداد)

مخاطبان موسیقی دهه‌ی هشتاد و نود میلادی لیونل ریچی را به خوبی به یاد دارند. این ستاره‌ی موسیقی در آن دو دهه‌ بازار را قبضه کرده بود و دل از جوانان بسیاری ربوده بود. افراد زیادی با صدا و ترانه‌هایش عاشق می ‌شدند، شکست عشقی می‌خوردند، دوران فراق می‌گذراندند، اشک می ‌ریختند و لبخند می‌ زدند. خلاصه آن که لیونل ریچی با آهنگ ‌های خاطره‌ انگیزش هنوز هم در قلب بسیاری از ما جای دارد.

لیونل ریچی از افراد معروف خارجی متولد بهار

لیونل ریچی یکی از خوانندگان، ترانه‌ سرایان و آهنگسازان معروف آمریکایی است که متولد فصل بهار می باشد. در چند سال اخیر، او را به جای حضور در صحنه موسیقی، بیشتر بر روی صندلی داوری برنامه‌ی «آمریکن آیدل» (American Idol)، همراه با کیتی پری، می ‌بینیم. او اکنون ترجیح می‌دهد به جای حضور در صحنه، راهنما و یاوری برای استعدادهای جوان دنیای موسیقی باشد.

لیونل ریچی یکی از افراد معروف خارجی متولد بهار است که دوران کودکی اش را به خوبی به یاد دارد و اظهار می‌کند که اطرافیانش در پروراندن استعداد او تاثیر بسیاری داشته ‌اند. همچنین گفتنی است ریچی از جامعه سیاهپوستان آمریکایی می باشد و وضع سیاهپوستان در دهه ‌های گذشته باعث شده که این جمعیت نه چندان اندک حسابی از هم حمایت کنند و ثمره‌ی این پشتیبانی‌ ها تبدیل شدن لیونل ریچی به یک ستاره‌ی پاپ محبوب و دوست داشتنی بوده است.

برای آشنایی با شخصیت های معروف ایرانی متولد بهار مقاله ما را دنبال کنید.

کله قند مدل گیفت نامزدی و عروسی

کلام آخر

به عنوان کلام پایانی و حسن ختام این مقاله، باید یادآور شد که این فهرست تنها معرف گوشه‌ای اندک از بزرگان و افراد معروف متولد بهار بود. بدون شک بسیاری وجود دارند که یا نامشان در این فهرست نیامده، یا اصلا آن طور که باید و شاید نامشان بر سر زبان‌ها نیفتاده است. اصلا شاید هم عده‌ای از متولدین بهار هنوز هم در راه و مسیر موفقیت هستند و چند سال دیگر نامشان در چنین فهرست‌هایی گنجانده شود.

در این مطلب از «پاسخ از ما» نگاهی داشتیم به افراد معروف خارجی متولد بهار. بهار همان گونه که فصل زایش و رویش و موسم گشایش است، فصل شایسته پروری نیز هست؛ عده‌ی زیادی از مشاهیر ایرانی و خارجی در این فصل متولد شده‌اند. در پایان بگذارید سوالی از شما بپرسیم: شما دوست داشتید جای کدام یک از مشاهیر بالا باشید؟ یا اینکه دوست دارید راه کدام یک از افراد این فهرست را ادامه دهید؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد زندگی افراد موفق، مقالات ما را دنبال کنید.

مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما نازنینان هستیم.

    اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات پاسخ از ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

    ‫1 نظر ارسال شده در “با کدام شخصیت‌های معروف خارجی در فصل بهار متولد شده‌اید؟

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com