شیک ترین مدل های موی بچگانه

مدل موی بچه گانه تابستان 99

آیا شیک ترین مدل های موی بچگانه ۹۹ را می شناسید؟ در گذشته، مدل موهای کودکان معمولا سادگی بیشتری نسبت به استایل های موی افراد بزرگسال داشت. مدل های موی کودکانه بیشتر شامل موهای حالت دار می شد و تنها شانه کردن موهای بچه ها به یک سمت خاص آنها را زیباتر می کرد. با پیشرفت جوامع، مدل‌ موهای مدرن نیز به استایل های موی کودکانه اضافه شدند و اکنون ما شاهد شیک ‌تر شدن مدل های موی کودکان هستیم.

حال ما قصد داریم در این مطلب از «پاسخ از ما» مجموعه ای از مدل موهای جذاب را برای هم پسر بچه ها و هم دختر بچه ها معرفی کرده و شما والدین را در این امر راهنمایی کنیم.

مدل موهایی که در این مقاله در موردشان صحبت شده، مخصوص بچه‌ های ۵ تا ۱۰ سال می باشد و با آنها بچه ها‌ی شما خوش تیپ تر و جذاب تر خواهند شد. مدل‌ موهای کوتاه بچگانه ای که در این مقاله در موردشان توضیح داده ایم، برای بچه ‌هایی با سنین بالاتر نیز مناسب خواهد بود. در واقع، این مدل موها الهام گرفته از سبک های موی افراد بزرگسال می باشد و با اندکی تغییر، برای سنین پایین‌ تر نیز در نظر گرفته شده اند.

ما در اینجا سعی کردیم تا یک گالری از عکس های مرتبط با مدل موهای شیک و جذاب بچگانه را برایتان آماده کنیم که شما به راحتی بتوانید یک مدل موی خوب از بین مدل های معرفی شده برای کودکان خود انتخاب کنید. البته بهتر است در انتخاب مدل موها حتما به نظر بچه ها نیز احترام بگذارید.

این مقاله را به دو بخش تقسیم کرده‌ایم و در آن، مدل موهای پسر بچه ها و دختر بچه ها را به ‌صورت جداگانه مورد بررسی قرار داده ایم. لیست کامل مدل موهایی که در این مقاله بررسی خواهیم کرد، از قرار زیر است:

 • Taper Fade
 • Mohawk
 • Pompadour
 • Comb Over
 •  Spiky Hair
 • Clean Bob Haircut
 • Cute Pink Stripe of Color
 • Angled Lob Cut
 • Cute Long Layers
 • High-Low Haircut
 • Textured Bob for Straight Fine Hair
 • Medium-to-Long Cut with Light Layers
 • Medium Haircut with V-cut Layers

برس خط چشم 000

مدل مو بچگانه پسرانه

 Taper Fade (تیپر فید)

در مدل موی «تیپر فید» (Taper Fadeحالت محو شدگی که در شقیقه ها ایجاد شده، یک تناژ رنگ موی روشن و همچنین تیره را روی سر تداعی می کند. هر چه از مرکز سر به سمت گوشه ها حرکت کنید، از حجم موها کاسته می‌شود، بنابراین، این استایل موی پسرانه یک انتخاب خوب برای تابستان به ‌نظر می ‌رسد.

این مدل موی بسیار خاص، درست مثل مدل موهای شخصیت های کارتونی و بازی های بسیار محبوب می باشد و هم اکنون به ‌عنوان یکی از پر طرفدارترین مدل موهایی که دورشان سفید است، شناخته می شوند. این مدل مو به بهتر دیده شدن صورت پسران بسیار کمک می کند.

مدل موی تیپر فید

پسر بچه ها می‌توانند از بین چندین سبکی که زیر شاخه ی مدل موی «تیپر فید» است، با کم و زیاد کردن حالت محو شدگی کنار شقیقه ها و حجم موهای وسط سر، به یک توازن زیبا دست پیدا کنند؛ به عنوان مثال، این مدل مو حالت اصلاح ساده‌ ای هم دارد که در آن حجم زیادی از موی وسط سر کوتاه می گردد و موهای اطراف سر نیز به میزان زیادی محو خواهد شد. ایم مدل مو در میان مدل های موی بچگانه ۹۹ از محبوبیت بیشتری نزد پسربچه ها برخوردار است.

 Mohawk (موهاک)

مدل موی «موهاک» یک تحول عظیم در مدل موهای پسرانه است، این مدل مو به روز و در عین حال زیباست. همیشه از ته تراشیدن موها برای تابستان یک گزینه ی مناسب نیست. در این استایل مو، تراشیدن موها را با حالت تیفوسی جلوی موها همراه کنید و همچنین موهای روی سر را با ژل و تافت به سمت بالا نگه دارید.

مدل موی موهاک

این استایل مو پسر بچه های نازنین شما را خوش تیپ تر، خوش استیل تر و به روزتر نشان می دهد. خود والدین نیز می‌توانند از شکل سنتی این مدل استفاده کرده و حتی می توانند از حالت تیغ تیغی موها در این سبک کمتر استفاده کنند.

 

 

 Pompadour (پمپادور)

مدل موی «پمپادور» (Pompadour) را می‌توان یک استایل موی سبک، مدرن و بسیار جذاب دانست. در این استایل، موها از فرق سر به صورت خامه ای رو به بالا جمع گردیده و از طرفین نیز محو می شود. علاوه بر این، در این مدل مو، قسمت جلوی موها با ژل و تافت نگه داشته می شود و قسمت عقب موها نیز استایل خاصی پیدا می‌کند.

مدل موی بچه گانه پمپادور

در نهایت باید گفت که این مدل مو را می‌توان به عنوان استایلی همگام با مد روز در نظر گرفت که پسر بچه های خوش پوش از آن استقبال می کنند.

 Comb Over (کام اور)

مدل موی «کام اور» (Comb Over) یکی از متنوع ‌ترین و بهترین مدل ‌های موی پسرانه است، چرا که این مدل مو پایه و اساس استایل موهای زیادی را فراهم می‌کند. برای اصلاح موی سر به این سبک، می‌توانید از بخش زیرین و پشت موها شروع کنید. در مورد میزان محو شدن مو، تصمیم با خود شماست.

مدل موی بچه گانه کام اور

برای فصل تابستان می‌توانید شدت محو شدگی یا سفیدی دو طرف سر را بالاتر از حد معمول در نظر بگیرید.

 Spiky Hair (مدل موی اسپایکی)

این مدل مو سال هاست که برای پسر بچه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. کودکانی که موهای صاف اما ضخیمی دارند، با این مدل مو جذاب ‌تر به نظر خواهند رسید. البته این مورد محدودیت چندانی ایجاد نمی‌کند و کودکانی هم که موهای نازک و صاف دارند، می‌توانند بدون دردسر از آن استفاده کنند، اگر چه باید از میزان زیادی حالت دهنده مو برای فرم دادن به موهایشان بهره ببرند.

در واقع، شما می‌توانید از ژل یا تافت مو استفاده کنید و با دستان خود، به موهای پسرتان فرم دهید. تمام یا قسمتی از مو می تواند در این مدل به حالت تیغی شکل حالت داده شود

مدل موی بچه گانه پسرانه اسپایکی

( همان گونه که در تصویر بالا می بینید، قسمت جلوی موها فقط به شکل تیغ تیغی فرم داده شده است).

مدل مو بچه گانه دخترانه

Clean Bob Haircut (باب یکدست و مرتب)

اکثرا موهای کوتاه برای دختران کوچک بسیار دوست داشتنی و جذاب بوده. مدل موی «باب یکدست و مرتب» (Clean Bob Haircut) نگهداری آسانی دارد و برای کودکی با صورت گرد مناسب خواهد بود. سادگی این مدل مو سبب می ‌شود که دختر بچه ها برای بازی کردن در فصل تابستان مشکلی نداشته باشند. اضافه بر این، مدل موی «باب یکدست و مرتب» یک استایل موی جادویی برای مادرانی خواهد بود که قصد دارند موی دختر کوچک خود را به راحت ‌ترین شکل ممکن درست کنند.

همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که انسان با افزایش سن، محافظه کارتر می‌شود و بنابراین کودکی زمانیست که فارغ از داشتن هر نوع مویی، می‌توانید گزینه ‌های متنوعی از استایل ‌های موی خاص را امتحان کنید. فارغ از طول، ضخامت و رنگ موی دختران جوان خود، مدل موهای بی نظیری را می‌توانید برای آنها انتخاب کنید؛ به طور مثال،بر حسب سلیقه شان می توانید ترکیبی از موهای بافته شده و موهای کوپ ساده و مدل دار را برای آنها ایجاد کنید. بدین ترتیب، فرزند شما مدل های موی متفاوت و متنوع را تجربه خواهد کرد و در نهایت، کم کم می تواند مدل دلخواه خود را به راحتی انتخاب کند.

 Cute Pink Stripe of Color (هایلایت صورتی)

استایلیست‌ هایی که با بچه ‌های کوچک کار می‌کنند، به ‌دنبال اضافه کردن عناصر جذاب‌ و غیر معمول به موهای بچه ها هستند.

به‌عنوان مثال، اضافه کردن یک تکه موی صورتی به صورت اکستنشن یا رنگ آمیزی موها با رنگ های موقت می تواند موهای کودک شما را از یکنواختی دور کند.
همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، این رگه صورتی ایجاد شده در مو، ظاهر مدرن و خاصی به موهای دختر بچه شما اضافه کرده و کاملا استایل کودکتان را عوض می کند.

مدل موی بچه گانه دخترانه باب

بسته به فرم صورت و نوع موهایی که فرزند شما دارد، می‌توانید از سایر رگه های رنگی در موهای آنها استفاده کنید.

مدل موی بچه گانه دخترانه جذاب هایلایت شده با رگه های صورتی)

 Angled Lob Cut (لاب زاویه دار)

گاهی اوقات، دختران کوچک در مورد ظاهر موی خود ترس و واهمه دارند، بنابراین بهتر است پدر و مادرها یک حالت اصلاح ساده‌ را برای آنها انتخاب کرده و کاری کنند که بافت موی آنها کار خود را انجام دهد. اینجا منظور از بافت مو جنس لطیف یا زبر موهاست.

مدل موی دخترانه لاب زاویه دار

بدین منظور، می‌توانید از استایل موی «باب» استفاده کرده و اصلاح را با یک زاویه جزئی انجام دهید تا جلوی موها به چانه برسد و در آن واحد قسمت های عقبی مو کوتاه تر باشد. این استایل مو یقینا باب میل دختر بچه شما خواهد بود و او از این مدل مو بسیار احساس خوشحالی خواهد کرد. در میان مدل های موی بچگانه ۹۹ ، این مدل مو به مراقبت و سشوار بیشتری نیاز دارد.

 Cute Long Layers (لایه ای بلند جذاب)

مدل موی «لایه ای بلند» دارای دو لایه ی مجزاست؛ لایه ای بلند در زیر و لایه ای از خرده موها بر روی لایه ی قبلی. این تغییر در ظاهر حداقل چیزی است که می تواند تفاوت بسیار جالبی را برای صورت دختران شما ایجاد کند.

مدل موی بچه گانه دخترانه لایه ای بلند جذاب

هر چه تعداد لایه ها در این مدل مو بیشتر باشد، زیبایی و جذابیت بیشتری را به صورت کودک شما اضافه خواهد کرد. با کوتاهی متعادل موها در این استایل، طراوت مو نیز در فصل تابستان حفظ خواهد شد.

 High-Low Haircut (مدل موی های لو)

این مدل موی کوتاه و معمولی در بین آرایشگران به مدل موی «کوپ» مشهور است، این مدل مو معمولا مخصوص افرادی است که از سبک موی سر «باب» کاملا راضی هستند و دوست دارند مدل موی «باب» را با اندکی تغییر، به صورت مرتب تر و تا روی چانه ی خود، تجربه کنند.

مدل موی بچه گانه های لو

قطعا شما نیز اعتقاد دارید که دختر کوچک شما شایسته مدل موهای شیک ‌تر است و با آنها می‌تواند مثل فرشته های فیلم های دیزنی شود. بنابراین، شما می‌توانید سبک «باب» را با یک مدل موی «کوپ» شیک و مرتب عوض کنید و ثمره ی آن را بر روی صورت کودک دلبندتان ببینید. نگهداری این مدل مو بسیار مناسب بوده و بعد از حمام کردن، تنها به یک سشوار احتیاج دارد تا به حالت اول بازگردد. این مدل مو در میان مدل های موی بچگانه ۹۹ ، بیشتر در میان دختران ۵ تا ۷ سال طرفدار دارد.

کله قند مدل گیفت نامزدی و عروسی

 Textured Bob (تکسچرد باب برای موهای لخت)

مدل موی «تکسچرد باب» برای موهای نازک و صاف مناسب است و این موضوع را در هنگام اصلاح موها به شکل مدل موی «باب» باید در نظر گرفت. مدل موهای دختر بچه ها هم باید زیبا و سبک باشد و هم باید در مقابل گرمای تابستان از آنها محافظت کند.

مدل موی بچه گانه تکسچرد باب

این مدل برگرفته از سبک دهه هفتادی است که الگوی بسیاری از استایل های موی خلاقانه و زیبای امروزی نیز محسوب می‌شود. این سبک شگفت انگیز از لحاظ بصری هنوز هم جذابیت خودش را حفظ کرده و در طول زمان، هر چند سال یک بار مد بوده است. این مدل مو در میان مدل های موی بچگانه ۹۹ تقریبا هیچوقت قدیمی نمی شود.

 Medium-to-Long (لایه ای با برش متوسط)

این مدل مو برای موهایی با حجم متوسط مناسب است و برای شما موهای صاف و زیبایی را فراهم می‌کند. با استفاده از این مدل مو می توانید چندین فرق متفاوت ( از بغل یا وسط) را برای کودکان عزیز خود باز کنید و به نوعی دست شما برای تغییرات باز می باشد.

مدل موی دخترانه لایه ای سبک با برش های متوسط تا بلند

قبل از شروع کار، اطمینان حاصل کنید که این سبک مو برای فرزندتان مناسب باشد، چرا که این مدل مو یک مدل برای موهایی با بلندی متوسط است و موها در این استایل به درستی داخل کش مو یا کلیپس جمع نمی شود.

 Medium Haircut (انتهای شبیه به حرف y)

به‌ خوبی می‌دانیم که یک مدل موی زیبا به طول و نوع بافت موی سر بستگی دارد. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید،

مدل موی بچه گانه متوسط با انتهای شبیه به حرف وی انگلیسی

اگر موی دختر شما ضخیم و بلند است، می‌توانید با یک اصلاح مدرن همراه با خُرده موهای زاویه‌ دار و شارپ حجم خاصی به موهای او داده و همچنین صورتش را با این کار با نمک تر نشان دهید.

 

 

جمع ‌بندی

در این مطلب از «پاسخ از ما» سعی کردیم که مدل موهای ۹۹ برای دختران و پسران کم سن و سال را به شما معرفی کنیم. این مدل‌ها در کنار داشتن سادگی، طراوت و زیبایی خاصی به کودکان شما خواهند بخشید و تفاوت محسوسی هم با مدل موهای مختص افراد بزرگسال‌ دارد.

سعی کردیم که لیست خودمان را به‌ صورت جداگانه هم برای دختران و هم برای پسران تهیه کرده و در آن تعدادی از محبوب‌ ترین مدل موهای بچه گانه ۹۹ را به شما معرفی کنیم.

با خواندن این مطلب متوجه شدید که پیچیدگی و ظرافت بیشتری در مدل موهای دخترانه دیده می شود و در کنار شیک و مناسب بودن این مدل موها برای فصل تابستان، دیدن و درست کردن آنها برای دختر بچه ها سرگرم کننده و جذاب نیز می باشد. همچنین دریافتیم مدل مو مخصوص پسر بچه ها معمولا کوتاه‌ تر بوده و شباهت بیشتری به مدل‌ موهای افراد بزرگسال دارد. مدل موهای کوتاه ‌تری که برای کودکان پسر در نظر گرفته شده، در همه فصول نیز برایشان مناسب می باشد و شما با انتخاب این مدل ها می توانید یکنواختی استایل مو را از پسر بچه های خود دور کنید.

این استایل های مو همگی با فرهنگ ما هماهنگی و تناسب دارد و مناسب با مد لباس کودکان ایرانی نیز می باشد. از برخی از این مدل موها می‌توان برای دوران مدرسه بچه ‌ها نیز استفاده کرد. اگر از این مقاله لذت بردید، شاید مقاله بهترین مدل موهای زنانه ۲۰۲۰ هم برایتان جذاب باشد.

خودتان چه فکر می کنید؟ آیا مدل ها را دوست داشتید؟ کدامشان بنظرتان مناسب بود؟ خوشحال می شویم نظر خود را با پاسخ از ما به اشتراک بگذارید.

  اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات پاسخ از ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

  ‫6 نظر ارسال شده در “شیک ترین مدل های موی بچگانه

  1. ویدا :

   مدل های قشنگی گذاشتید. ولی به نظرم صورت خوشی نداره دختر بچه رو از کوچیکی با اکستنشن و مش های رنگی آشنا کرد. خیلی زوده و به موهاش آسیب می رسه.

   • پاسخ از ما :

    ویدای عزیز
    ممنون از اینکه نگرانی خود را با پاسخ از ما به اشتراک گذاشتید.
    این لیست بر اساس ترند های موچه بچه گانه ۲۰۲۰ تهیه شده و هیچ قصد و غرضی در آن دخیل نبوده. ولی شما درست می گید. بهتره از سنین پایین این کار انجام نشه.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com