درباره «پاسخ از ما» بیشتر بدانید!

 

درباره سایت پاسخ از ما

سایت «پاسخ از ما» فعالیت حرفه ای خود را از زمستان سال ۱۳۹۸ آغاز کرد و از همان ابتدا سیاست های کاری خود را بر مبنای جلب رضایت بازدیدکنندگان قرار داده و توانسته در مدت فعالیت خود گام های موثری را در این راستا بردارد. اگر دوست دارید خلاصه ای از شرح فعالیت های ما را بدانید، باید در جواب بگوییم کار ما پاسخ دادن به پرسش های مختلفی می باشد که امکان دارد به ذهنتان خطور کند.

از این رو، بعد از تصمیم گیری در اتاق فکر گروه سایت «پاسخ از ما» دامنه Pasokhazma.com برای شروع فعالیت مان انتخاب شد. در مجله ما سعی بر این بوده تا موضوعات مختلف را به زبانی ساده، جذاب و گیرا خدمت شما مخاطبان عزیز ارائه نماییم. در حال حاضر، مجله اینترنتی «پاسخ از ما» از بخش های متنوع و جذابی اعم از رشد و توسعه فردی، مسیر موفقیت، سبک زندگی، مد و زیبایی، فیلم و سریال و گردشگری تشکیل شده است.

 

دنبال چی می گردی؟

 

سرچ در سایت پاسخ از ما

شما می توانید سایت های مختلفی را برای خواندن مطالب مورد نظرتان انتخاب کنید، اما موضوع با اهمیتی که باعث تمایز مجله اینترنتی «پاسخ از ما» با سایر مجله ها می گردد، انتخاب موضوعاتی متناسب با نیازهای روز و همچنین نوع نگارش و کاربردی بودن نوشته هاست. مجله ما سعی کرده تا در کنار فراهم آوردن پارامترهایی مانند سرگرم کننده، جذاب و مفید بودن مطالب، به جنبه های علمی موضوعات نیز بپردازد. خوشبختانه ما شرایطی را فراهم نموده ایم تا پاسخگوی پرسش های روزمره شما باشیم و به این مسئله توجه ویژه ای کرده ایم. اساس کار بسیار ساده است؛ سوال بپرسید و بعد پاسخ از ما و تمام!

یکی از دلایل دیگری که شما را مشتاق به دنبال کردن مجله ما خواهد کرد، مطالب جالب و جامع سایت «پاسخ از ما» در زمینه های مختلف می باشد. در حقیقت، با سر زدن به مجله ما، شما مجموعه ای کامل از اطلاعات مورد نیاز روزمره خود را در اختیار خواهید داشت که دسترسی آسان به آن ها، زمان شما را برای رسیدن به پاسخ مطلوبتان کاهش می دهد.

در طول روز شاید سوال های زیادی برای ما به وجود بیاید یا در انجام کارهای خود نیاز به ترفندهایی داشته باشیم که کارهایمان را تا حد زیادی آسان بگرداند. مطمئن باشید که هر بار به ما سر بزنید، جوابی درخور و شایسته با نیازها و انتظارات خود دریافت خواهید کرد.

تمام مطالبی که در سایت «پاسخ از ما» منتشر می شوند به صورت کامل مورد ویرایش قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود آنها به ساده ترین زبان ممکن نوشته شده اند. بنابراین، تا آنجایی که امکان داشته از به کار بردن عبارات و کلمات پیچیده ای که موجب می شده شما را در درک مطلب به دردسر بیاندازد، خودداری شده. در مجموع، ما تلاش خود را انجام داده ایم تا مطالب آموزنده و مفاهیم پیچیده علمی را با زبانی شیوا، روان و دلنشین بیان نماییم و هیچ نقطه ابهامی را در ذهن مخاطبان خود باقی نگذاریم.

علاوه بر این، تلاش درخوری صورت گرفته تا مطالب مجله «پاسخ از ما» مناسب همه افراد با هر سطحی از معلومات عمومی و از هر گروه سنی باشد. در واقع، تمام سعی ما بر این بوده تا جانمایه مطلب ارتباط خوبی را با مخاطبان برقرار کند. البته این میزان دقت در نگارش مطالب بی ارتباط با تیم تخصصی «پاسخ از ما» نیست؛ نویسندگان متبحر و خوش قریحه ای هیئت تحریریه سایت ما را تشکیل داده اند که هر کدام در مورد موضوعات و محتواهای نوشته شده اشراف کامل دارند.

در وهله بعدی روحیه و میل تک تک اعضای تیم «پاسخ از ما» این است که به اطلاعات بیشتری در زمینه های مختلف دست پیدا کنند و تجارب خود را نیز با شما در میان بگذارند. در حقیقت شما با افرادی سروکار دارید که خود از علاقه مندان موضوعات روزمره، مباحث عمومی کاربردی و با اهمیت در زندگی می باشند. همین مسئله سبب شده تا تیم تحریریه سایت ما در تلاش برای ارائه محتوایی دقیق و صحیح در بخش های مختلف باشد و در همین راستا، آموزش های متنوعی را برای افزایش آگاهی در میان تمام کاربران فارسی زبان آماده و منتشر کند.

تاکید می کنیم که در تمامی موارد مربوط به سلامتی و روانشناسی، پیش از هرگونه اقدامی ابتدا با پزشک و متخصص امر مشورت نمایید. با وجود اینکه در مجله ما سعی شده از جدیدترین و معتبرترین مطالب روز سلامتی و روانشناسی استفاده شود، اما چنین مسائلی به معاینه و بررسی های بیشتر و دقیق تری نیاز دارد و نمی توان روی جزئیات با اهمیت مسئله تمرکز کرد. بنابراین، مسئولیت و عواقب تصمیمات شخصی بر عهده خود کاربر خواهد بود.

در پایان امیدواریم که در ادامه راه با عزمی راسخ در جهت رفع نیازهای شما قدم برداریم و مجله «پاسخ از ما» را به مرجعی مناسب برای رسیدن به جواب تمام پرسش های شما تبدیل کنیم. البته که این مهم با همراهی شما بازدیدکنندگان عزیز میسر خواهد شد و با یاری شما نازنینان ما از این مسیر پر پیچ و خم عبور خواهیم کرد. خوشبختانه بستری هم برای ارتباط ما و شما در بخش تماس با ما وجود دارد. بنابراین، شما می توانید موضوعات پیشنهادی و سوالات و مباحث مورد علاقه خود را از طریق صفحه تماس با ما در سایت «پاسخ از ما» به تیم ما اعلام کنید. ما در هر شرایطی پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما هستیم، چرا که راهنمای ما در ادامه مسیر، شما خواهید بود.