هواپیمای «هلو کیتی» مسافرانی را که در ایام کرونا دلتنگ مسافرت رفتن بودند، به سفری بدون مقصد برد

هواپیمای هلو کیتی

هواپیمای «هلو کیتی» در دوران شیوع کرونا به یاری افرادی آمد که دلتنگ سفر بودند. شرکت هواپیمایی «اوا ایر»، که یکی از بزرگترین شرکت های مسافربری تایوان می باشد، با هواپیمای خودشان با تم «هلو کیتی» در روز ۸ آگوست به مناسبت روز پدر در تایوان، سعی کرد تا نیاز افرادی که دوست دارند به سفر بروند را برطرف کند. اما مقصد سفر این هواپیماها کجا بود؟ «هیچ کجا».

پرواز هواپیمای هلو کیتی

موضوع جالب دیگر در مورد این سفر شماره پرواز این هواپیما بود. شماره این پرواز BR5288 بود. اما چرا شماره ۵۲۸۸ برای این پرواز انتخاب شده بود؟

این شماره به این علت برای این پرواز در نظر گرفته شده بود که معنای آن در زبان چینی ماندارین «عاشقت هستم بابا» می باشد.

هواپیمای «هلو کیتی» پس از ترک فرودگاه بین‌المللی «تائویوان» تایوان در ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح روز ۸ آگوست، بعد از سه ساعت گشت و گذار در آسمان دوباره به این فرودگاه برگشت. قیمت بلیط اکونومی برای این پرواز جالب ۱۸۰ دلار و قیمت بلیط بیزنس کلاس برای این پرواز ۲۱۵ دلار بود.

در این پرواز، همه چیز از بالش ها گرفته تا کارد و چنگال و دستمال کاغذی همه و همه دارای تم «هلو کیتی» بودند. علاوه بر این، مسافران این پرواز می توانستند محصولات معاف از مالیات شرکت «هلو کیتی» را با تخفیف قابل توجهی خریداری کنند.

از مسافران این پرواز با غذاهای دریایی طراحی شده توسط سر آشپز مطرحی به نام «موتوزاکو ناکامورا» (Motokazu Nakamura)، که تاکنون سه ستاره میشلن دریافت کرده، پذیرایی شد.

تم هلو کیتی در هواپیما

البته پیش از این، در ماه ژوئن هم فرودگاه بین المللی «سونگ شان» (Songshan) یک برنامه ساختگی سفر را اجرا کرده بود که در آن مسافران کل روال سفر از جمله تحویل بار، رد شدن از قسمت امنیت فرودگاه، گرفتن کارت پرواز و سوار شدن در هواپیما را انجام داده بودند، اما هواپیما از جای خودش تکان نخورده بود و در نهایت، مسافران بعد از تجربه کردن این پروسه پرواز، از هواپیما پیاده شده بودند.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات پاسخ از ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com